در حال نمایش 6 نتیجه

نمایش 12 24

پادهای یکبار مصرف وزول VOZOL از سال 2019 موجی در صنعت ویپینگ ایجاد کرده اند. این کمپانی طیف گسترده ای از پادهای یکبار مصرف را تولید می‌کند که در بیش از 80 کشور به فروش می‌رسند. VOZOL تا به امروز محصولات خود را در هفت سری مجزا (GEAR, STAR, NEON, TIGO, SWITCH, JOYGO, ALIEN) تولید کرده است. هر سری به طور متفکرانه ای در ظرفیت‌های مختلف طراحی شده است تا اولویت ها و نیازهای ویپرهای مختلف را برآورده کند.

البته تولید برخی از مدل ها متوقف شده است و مدل های جدیدتر دائما توسط VOZOL معرفی می‌شوند. هر مدل از پادهای یکبار مصرف وزول با طیف متنوعی از گزینه های طعم ارائه می شود. با برخی از مدل ها که بیش از 30 طعم مختلف را ارائه می دهند، همیشه طعم موردعلاقه خود را خواهید یافت. چه تنباکوی کلاسیک، چه ترکیب های میوه ای یا ترکیبات منحصر به فرد را ترجیح دهید، VOZOL طعمی عالی برای شما دارد.

کیفیت بالاترین اولویت وزول است و چندین گواهینامه معتبر دریافت کرده است:

  • گواهینامه ISO9001
  • گواهینامه ISO13485
  • برگه اطلاعات ایمنی مواد MSDS E-Liquid
  • GMP برای محصولات پزشکی

این گواهینامه ها نشان دهنده تعهد VOZOL به تولید محصولات ایمن و باکیفیت است که استانداردهای سختگیرانه صنعت را رعایت می کنند. می‌توانید با اطمینان خاطر از محصولی استفاده کنید که از بالاترین کیفیت و پروتکل‌های ایمنی پیروی می‌کند.

نیکومارت مفتخر است جدیدترین محصولات وزول را با ضمانت مرجوعی در طعم های متنوع ارائه دهد.